תוכניות

Workplace זמין בתוכניות Essential‏, Advanced ו-Enterprise. קבל מידע נוסף על בחירת התוכנית המתאימה לארגון שלך.

זוהי סקירה של שתי התוכניות השונות של Workplace. כדי לראות אילו תכונות ספציפיות זמינות בתכניות Advanced ו-Enterprise, בקר בדף התמחור של Workplace.
ישנן שתי תכניות WorkPlace שונות. הן מחויבות מדי חודש בהתבסס על מספר האנשים הפעילים ב-Workplace שלך.
בקר בדף התמחור של Workplace לרשימה המלאה של התכונות הכלולות בכל תכנית.
Workplace Advanced
תכנית Workplace Advanced נועדה לחבר בין חברי ארגון שלם ב-Workplace. היא כוללת תכונות Workplace מוכרות כמו צ‘אט, סרטונים בשידור חי וקבוצות בנוסף לבקרות ניהול. Workplace Advanced עולה 4.00 דולר לאדם לחודש. עם Workplace Advanced, עובדים שעובדים עם אנשים יכולים להתחבר ל-Workplace Frontline בנייד בתמורה ל-1.50 דולר ארה“ב לאדם לחודש.
Workplace Enterprise
תכנית Workplace Enterprise מיועדת לארגונים הפועלים ברמות מורכבות גבוהות יותר בשל גודלם או הענף בו הם עוסקים, וזקוקים לרמת תמיכה גבוהה יותר. היא כוללת את כל התכונות בתוכנית Advanced, בתוספת זמן תגובה ראשוני של 4 שעות לבקשות תמיכה, רזולוציית תמיכה בעדיפות וגישה מוקדמת לתכונות חדשות. Workplace Enterprise עולה 8.00 דולר לאדם לחודש.
האם המידע הזה היה מועיל?
Workplace Advanced is designed to connect entire organizations and is $4 per person, per month. It’s our recommended plan.
Workplace Enterprise is built for organizations which operate with greater levels of complexity due to their size or industry. It costs $8 per person, per month. To get the Enterprise plan, you'll need to contact the Workplace sales team or a Workplace partner.
The Workplace Frontline plan can be added on to either Workplace Advanced or Workplace Enterprise.
Note: Visit our pricing section to learn more about plans and pricing.
האם המידע הזה היה מועיל?
החיוב של Workplace הוא עמלה בסך $4 למשתמש פעיל על בסיס חודשי עבור תוכנית Workplace Advanced.
תחויב על כל העובדים בקהילה שלך, גם אם משתמש כלשהו אינו משתמש בדומיין הדוא"ל הארגוני כדי להתחבר.
זכור שמטבע התשלום הוא דולר ארה"ב. המחירים שלנו אינם כוללים את המיסים החלים. תוכל לבקר במקטע התמחור שלנו לקבלת מידע עדכני על תמחור.
האם המידע הזה היה מועיל?