מהם הסוגים השונים של תוכניות Workplace?

Workplace EssentialWorkplace AdvancedWorkplace Enterprise
תכונות המוצרWorkplace Essential כולל תכונות כגון ניוז פיד, קבוצות, צ'אט וסרטון בשידור חי. בנוסף, Workplace Essential כולל תכונות ניהוליות כגון לוח ניהול, אינטגרציות, אנשים וניהול קבוצות. בנוסף לתכונות כגון סיפור, קבוצות, צ'אט וסרטונים בשידור חי, ל-Workplace Advanced יש תכונות ניהוליות כולל ניתוחים, לוח ניהול ואינטגרציה עם ספקי זהויות.נוסף על התכונות ב-Workplace Advanced, ‏Workplace Enterprise כולל זמן תגובה ראשוני של 4 שעות, גישה לצוות תמיכה ייעודי של Enterprise, עדיפות בפתרון בעיות וגישה מוקדמת לתכונות חדשות.
גישור תוכןתוכן נבדק על ידי מנהלי הקהילה.תוכן נבדק על ידי מנהלי הקהילה.תוכן נבדק על ידי מנהלי הקהילה.
יצירת חשבון ומחיקת חשבוןמנהלי קהילה יכולים להקצות ולמחוק חשבונות באופן ישיר.מנהלי קהילה יכולים להקצות ולמחוק חשבונות באופן ישיר. מנהלי קהילה יכולים להקצות ולמחוק חשבונות באופן ישיר.
בעלות על נתוניםמנהל קהילה מנהל את הקהילה, והחברה היא הבעלים של הנתונים ושולטת בהם. מנהל הקהילה יכול לשנות, למחוק או לייצא את הנתונים שלך בכל עת. מנהל קהילה מנהל את הקהילה, והחברה היא הבעלים של הנתונים ושולטת בהם. מנהל הקהילה יכול לשנות, למחוק או לייצא את הנתונים שלך בכל עת. מנהל קהילה מנהל את הקהילה, והחברה היא הבעלים של הנתונים ושולטת בהם. מנהל הקהילה יכול לשנות, למחוק או לייצא את הנתונים שלך בכל עת.
חשיפת הפרסוםהתוכן שתפרסם יהיה גלוי לך, לאנשים בקבוצות שבהן תפרסם או לאנשים מחוץ לקבוצות שבהן תפרסם, אם הקבוצה היא קבוצה פתוחה. בנוסף, מנהלי קהילה יכולים גם לראות נתונים שאתה מפרסם, אפילו בקבוצות סודיות. התוכן שתפרסם יהיה גלוי לך, לאנשים בקבוצות שבהן תפרסם או לאנשים מחוץ לקבוצות שבהן תפרסם, אם הקבוצה היא קבוצה פתוחה. בנוסף, מנהלי קהילה יכולים גם לראות נתונים שאתה מפרסם, אפילו בקבוצות סודיות. התוכן שתפרסם יהיה גלוי לך, לאנשים בקבוצות שבהן תפרסם או לאנשים מחוץ לקבוצות שבהן תפרסם, אם הקבוצה היא קבוצה פתוחה. בנוסף, מנהלי קהילה יכולים גם לראות נתונים שאתה מפרסם, אפילו בקבוצות סודיות.
תשלוםWorkplace Essential הוא שירות ללא תשלום. לקוחות Workplace Advanced מקבלים תקופת ניסיון בחינם בת 30 יום. לאחר תקופת ההתנסות בחינם, ניתן להצטרף ל-Workplace Advanced ‏בתשלום.Workplace Enterprise ניתן לחיוב.
מספר החשבונות שניתן ליצוראין מגבלה. אין מגבלה.אין מגבלה.
האם המידע הזה היה מועיל?