משלוח דוא"ל

גלה מה אפשר לעשות כדי להבטיח שהודעות דוא"ל מ-Workplace יגיעו בשלום לתיבות הדואר. בקר במרכז המשאבים ללקוחות לקבלת מידע נוסף על משלוח דוא"ל.

דומיינים של דוא"ל
הודעות דוא"ל שנשלחות על ידי Workplace יגיעו מהדומיין fbworkmail.com.
מנהל הדוא"ל שלך חייב להוסיף את הדומיין fbworkmail.com למארח הדוא"ל שלך כשולח בטוח. אחרת, אנשים בארגון שלך לא יוכלו לקבל הודעות דוא"ל לתביעת בעלות ולא יוכלו להצטרף לקהילת ה-Workplace שלך.
שרתי דוא"ל
מנהל הדוא"ל שלך חייב להוסיף לרשימה הלבנה את כתובות ה-IP של השרתים שמהם הגיעו הודעות דוא"ל אלה, כדי לוודא שהארגון שלך לא ידחה הודעות דוא"ל מ-Workplace.
66.220.144.128/25 (66.220.144.128 – 66.220.144.254)
66.220.155.128/25 (66.220.155.128 – 66.220.155.254)
69.171.232.128/25 (69.171.232.128 – 69.171.232.254)
69.63.178.128/25 (69.63.178.128 – 69.63.178.254)
69.63.184.0/25 (69.63.184.0 – 69.63.184.126)
מאמת את מקור הדוא"ל
כדי להוכיח שהודעות דוא"ל שמגיעות מהדומיין fbworkmail.com באמת מגיעות מפייסבוק, Workplace משתמש בטכנולוגיה הסטנדרטית בתעשייה DomainKeys Identified Mail‏ (DKIM).
מנהל הדוא"ל צריך להגדיר את מארח הדואר שלך כך שהוא יאמת את רשומת ה-DKIM של כל הודעות הדוא"ל של Workplace כדי לוודא שלא תקבל הודעות דוא"ל מזויפות.
האם המידע הזה היה מועיל?
כדי למנוע מהודעות הדוא"ל של Workplace ללכת לאיבוד ב-Microsoft Outlook Clutter, השתמש ב-PowerShell Exchange Online Commandlet כדי ליצור שני כללי העברה:
  • New-TransportRule -Name "Workplace Emails Bypass Focused Inbox" -SenderDomainIs "fbworkmail.com" -SetHeaderName "X-MS-Exchange-Organization-BypassFocusedInbox" -SetHeaderValue "true" -Comments "הדוא״ל מ-Workplace יגיע לתיבת דואר נכנס או לתיבת הדואר נכנס ממוקדת ולא לתיקייה ׳אחר׳ או התיקייה ׳Clutter‘ ב-Exchange Online”
  • New-TransportRule -Name "Workplace Emails Bypass Clutter" -SenderDomainIs "fbworkmail.com" -SetHeaderName "X-MS-Exchange-Organization-BypassClutter" -SetHeaderValue "true" -Comments "הדוא״ל מ-Workplace יגיע לתיבת דואר נכנס או לתיבת הדואר נכנס ממוקדת ולא לתיקייה ׳אחר׳ ב-Exchange Online”
האם המידע הזה היה מועיל?
עם Microsoft Exchange, ניתן להוסיף לרשימת ההיתרים את דומיין הדוא"ל של Workplace באמצעות Set-MailboxJunkEmailConfiguration cmdlet.
האם המידע הזה היה מועיל?
אפילו אם מארח דואר מקבל הודעות דוא"ל מ-Workplace, עדיין ייתכן שלקוחות דוא"ל כגון Microsoft Outlook יסמנו הודעה כספאם או דואר זבל. במקרה המסוים הזה, אדם יהיה חייב לחפש בתיקיות הספאם או דואר הזבל שלו כדי לאתר את ההודעה. במידת האפשר, מנהל הדוא"ל שלך צריך לוודא שלקוחות הדוא"ל הוסיפו את fbworkmail.com לרשימת השולחים הבטוחים שלהם.
אנחנו מציעים לך לעבוד עם מנהל הדוא"ל שלך כדי להוסיף את הדומיין fbworkmail.com לרשימת השולחים הבטוחים בלקוח הדוא"ל של הארגון שלך.
האם המידע הזה היה מועיל?
כשאתה מוסיף דומיין דוא"ל לרשימת היתרים ב-Workplace, אתה מוכיח שיש לך גישה לדוא"ל שבו אתה רוצה להשתמש, ומאפשר לאנשים אחרים עם אותו דומיין דוא"ל להצטרף ל-Workplace שלך. אנשים עם אותו דומיין דוא"ל לא חייבים להצטרף לאותה קבוצת Workplace, והם יכולים להגדיר או להצטרף לקבוצות Workplace אחרות עם אותו דומיין. ניתן להשתמש בזה כשאתה לא מחזיק בבעלות של דומיין שלם.
תוכל גם להצטרף לקבוצות Workplace מרובות עם אותו דומיין דוא"ל. אין מגבלה למספר קבוצות Workplaces שדומיין דוא"ל או חברה יכולים להחזיק.
האם המידע הזה היה מועיל?
תצטרך להתאים את תצורת DKIM ו-SPF כדי להבטיח ששרתי דואר יוכלו לאמת שאתה שלחת את הדוא"ל.
Workplace דורש שכל תשובות הדוא"ל יישלחו עם התאמת DKIM‏ (DomainKeys Identified Mail) או SPF‏ (Sender Policy Framework). אלה הם תקנים מקובלים בתעשייה לאבטחת דוא"ל, שעוזרים לאמת את פרטי השולח וכך מגינים על העובדים מפני הונאות דוא"ל. הודעות דוא"ל שנכשלות בבדיקות האלה מקבלות לעתים קרובות יחס של ספאם.
כדי להגדיר DKIM ו-SPF, פנה אל מנהל ה-IT שלך עם הפרטים הבאים:
תצורת DKIM ו-SPF תלויה בשרת הדוא"ל שלך ובספק ה-DNS של הדומיין שלך. עליך להשתמש בהתאמת DKIM או SPF; אין אפשרות להשתמש בשתיהן.
שים לב ש-G Suite משתמשת כברירת מחדל בדומיין DKIM לחתימות משלה. פעולת ברירת המחדל הזו תכשיל את התאמת DKIM, מכיוון שהדוא"ל לא נחתם על ידי הדומיין שלך אלא על ידי דומיין של צד שלישי, ולכן נמשיך לסרב להודעות הדוא"ל הנכנסות שלך. מסיבה זו עליך להגדיר מערך DKIM משלך.
עבור Microsoft Office 365, פעל בהתאם למדריך זה.
קבל מידע נוסף על כללי האבטחה האלה.
שים לב: אם DKIM ו-SPF לא מוגדרים נכון, Workplace תסרב להודעות שאתה שולח עבור פעילות קבוצתית, למשל פוסטים בקבוצות או תשובות לתגובות. במקרה כזה, השולח יקבל הודעת דחייה מ-Workplace או משירותים אחרים, כולל Gmail.
האם המידע הזה היה מועיל?